Rejsy Bałtyk

(78)
Rejsy po Bałtyku to najpopularniejszy dla Polaków kierunek spędzania urlopu na jachcie ze względu na bliskość naszego morza i nieduży koszt transportu do portu rozpoczęcia rejsu. Organizatorzy rejsów oferują rejsy weekendowe, rejsy tygodniowe i dłuższe. Popularnymi kierunkami są: Bornholm, Szwecja, Alandy a w kierunku wschodnim Litwa, Łotwa i Estonia. Również rejsy w kierunku zachodnim nie są rzadkością. Rejs jachtem po Bałtyku, dzięki obecnie szerokiej ofercie wygodnych jachtów, jest bardzo interesującą opcją spędzania aktywnie wolnego czasu. By żeglować jachtem nie trzeba mieć żadnych umiejętności żeglarskich. Rejs zawsze prowadzi doświadczony kapitan, który na początku przeprowadza podstawowe szkolenie żeglarskie dla wszystkich załogantów. Gdy zdecydujesz się na rejs morski po Bałtyku, będziesz uczestniczyć w pracach pokładowych, pomagać przy stawianiu żagli, sterować i pomagać kapitanowi w prowadzeniu żeglugi. Załoga w rejsie morskim na jachcie sama sobie przygotowuje posiłki i sprząta po sobie.

Bałtyk to bardzo dobry akwen do poznania siebie i sprawdzenia swojego zachowania na morzu, zanim zdecydujemy się pożeglować gdzieś dalej. Rejs po Bałtyku potrafi również zagwarantować niezapomnianą przygodę. Przy odrobinie szczęścia możemy napotkać sztorm i poczuć się jak w hollywoodzkim filmie. Wtedy emocje i adrenalina są nieporównywalne z żadną inną formą rozrywki. Sztorm na Bałtyku nie stanowi zagrożenia naszym jednostkom, ale dla odważnych zapewniamy przeżycie ekscytującej przygody! Rejsy bałtyckie nie wymagają od załogi żadnych badań lekarskich ani posiadania uprawnień żeglarskich. Nie trzeba również mieć doświadczenia – wszystkiego co potrzebne do żeglugi nauczysz się na rejsie od doświadczonego kapitana. By popłynąć w rejs po Bałtyku nie trzeba być pełnoletnim, jednak w takim przypadku organizator rejsu może wymagać by płynął w rejs również rodzic lub opiekun osoby nieletniej.
Nie wszyscy wiedzą o tym, że bałtyckie wybrzeże jest bardzo różnorodne: posiada nie tylko piaszczyste plaże, ale także klify, skaliste szkiery, lasy pochylające się nad wodą, kameralne porty.

Nasz serwis oferuje rejsy morskie Bałtyk organizowane przez sprawdzone polskie firmy. Dokonując wyboru rejsu warto porównać nie tylko cenę za osobę, ale też sprawdzić co ta cena zawiera. Niektóre firmy oferują rejsy po Bałtyku „all inclusive” czasem włącznie nawet z transportem (np. busem) do portu rozpoczęcia rejsu i powrót do Polski po jego zakończeniu. Większość jednak podając cenę za rejs po Bałtyku oferuje jedynie koję czyli miejsce na jachcie i opiekę skipera („opieka skipera” to potoczna nazwa dla funkcji jaką pełni kapitan podczas rejsu). Dodatkowe koszty rejsu jachtem po Bałtyku to: wyżywienie (załoga sama przygotowuje posiłki na jachcie z produktów zakupionych wspólnie przed rejsem), opłaty portowe (za cumowanie jachtu), paliwo (jacht ma nie tylko żagle, ale również silnik) i ubezpieczenie załogi. Niektórzy organizatorzy rejsów oferują w cenie koszulki i inne gadżety rejsowe. Warto sprawdzając oferty rejsów mieć to na uwadze i dokładnie przeczytać co zawiera cena.
Sortuj:
Przejdź na stronę:
«»
NAJLEPSZE OFERTY

Rejs Gdynia - Visby - Sztokholm one way

Gdynia - Kalmar -  Visby - Fårö - Sandhamn - Sztokholm, Trasa ma charakter orientacyjny. Ostateczną decyzję o jej przebiegu podejmuje kapitan jachtu, w oparciu o aktualna prognozę pogody.
Termin: 06.07.2024 - 13.07.2024 (7 dni)
Trasa: Gdynia - Kalmar - Visby - Fårö - Sandhamn - Sztokholm, Trasa ma charakter orientacyjny. Ostateczną decyzję o jej przebiegu podejmuje kapitan jachtu, w oparciu o aktualna prognozę pogody.
W cenie: koja, opieka doświadczonego Skippera, ubezpieczenie KL i NW, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, podstawowe szkolenie żeglarskie, końcowe sprzątanie, koc, kołdra, poduszka, pościel i ręcznik.
Organizator: MORSKIE MILE
1 800 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 192 razy
dodano: 2023-10-26
POZOSTAŁE OFERTY
Czerwiec 2024

Rejs weekendowy

W planach mamy cały akwen Zatoki Gdańskiej i Puckiej. Gdzie nas poniesie wiatr? Zobaczymy :)
Termin: 21.06.2024 - 23.06.2024 (2 dni)
Trasa: W planach mamy cały akwen Zatoki Gdańskiej i Puckiej. Gdzie nas poniesie wiatr? Zobaczymy :)
W cenie: Cena zawiera: opiekę skippera, szkolenie, pobyt na jachcie.
Organizator: On Sails
660 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 55 razy
dodano: 2024-05-01

Rejs z Gdyni po Bałtyku z dużym stażem!

Przykładowe trasy:Gdynia - Visby - Kalmar - Gdynia,Gdynia - Kalmar - Sandhamn - Utklippan - Gdynia,Gdynia - Sandhamn - Hano - Christianso - Gdynia,Gdynia - Kalmar - Karlskrona - Utklippan - Gdynia
Termin: 22.06.2024 - 29.06.2024 (7 dni)
Trasa: Przykładowe trasy:Gdynia - Visby - Kalmar - Gdynia,Gdynia - Kalmar - Sandhamn - Utklippan - Gdynia,Gdynia - Sandhamn - Hano - Christianso - Gdynia,Gdynia - Kalmar - Karlskrona - Utklippan - Gdynia
W cenie: koja, opieka doświadczonego skippera, ubezpieczenie KL i NW, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, podstawowe szkolenie żeglarskie, końcowe sprzątanie, kołdra, poduszka, koc, pościel i ręcznik
Organizator: MORSKIE MILE
1 900 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 209 razy
dodano: 2023-10-26

ZACHODNI BORNHOLM

Kołobrzeg - Ronne - Hasle - Hammerhavn - Kołobrzeg
Termin: 22.06.2024 - 26.06.2024 (4 dni)
Trasa: Kołobrzeg - Ronne - Hasle - Hammerhavn - Kołobrzeg
W cenie: Prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana, eksploatacja jachtu, kojowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki.
Składka jachtowa: na paliwo, porty i wyżywienie - rozliczana na koniec rejsu.
Kapitan wyłączony jest ze składki.
Organizator: Agnieszka Kopydłowska-Zaleszczuk - armator
1 300 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 125 razy
dodano: 2024-01-10

Rejs na Tall Ships Races 2024 - etap I

Gdańsk-Kłajpeda, rejs na rozpoczęcie The Tall Ships Races 2024
Termin: 23.06.2024 - 29.06.2024 (6 dni)
Trasa: Gdańsk-Kłajpeda, rejs na rozpoczęcie The Tall Ships Races 2024
W cenie: czarter jachtu z kapitanem i bosmanem, opłaty za paliwo, gaz, wodę, ubezpieczenie
Organizator: S/Y Bonawentura sp. z o.o
2 200 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 332 razy
dodano: 2023-12-04

/ BIAŁE NOCE / Turku - Gotland - Gdańsk / one way

Turku - Utö - Gotland - Gdańsk jeśli Neptun pozwoli zahaczymy o Liepaję a może i Kłaipedę, zdarzyło mi się tą trasę zrobić nawet przez Kalmarsund, Wszystko zależy od pogody.
Termin: 23.06.2024 - 29.06.2024 (6 dni)
Trasa: Turku - Utö - Gotland - Gdańsk jeśli Neptun pozwoli zahaczymy o Liepaję a może i Kłaipedę, zdarzyło mi się tą trasę zrobić nawet przez Kalmarsund, Wszystko zależy od pogody.
W cenie: kojowe, opieka skipera, szkolenie, koce/poduszki, sztormiaki, kalosze, gaz do butli, sprzątanie po rejsie, opinie z rejsu
+ składka jachtowa dodatkowo ok. 300 zł. (prowiant, paliwo, opłaty portowe)
Organizator: Krzysztof Pieńkosz
1 250 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 143 razy
dodano: 2024-02-24

ŚWINOUJŚCIE-GOTEBORG

Start ze Świnoujścia potem przez kanał Falsterbo do Malmo, Kopenhagi, Helsingoru, Helsingborgu i na wyspę Laeso aby następnie zakończyć w Goteborgu.
Termin: 23.06.2024 - 01.07.2024 (8 dni)
Trasa: Start ze Świnoujścia potem przez kanał Falsterbo do Malmo, Kopenhagi, Helsingoru, Helsingborgu i na wyspę Laeso aby następnie zakończyć w Goteborgu.
W cenie: W cenie koja, szkolenie. Dodatkowy koszt to paliwo, porty, prowiant.
Organizator: Piotr Bojanowicz
1 500 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 86 razy
dodano: 2024-03-17

Rejs weekendowy

W planach mamy cały akwen Zatoki Gdańskiej i Puckiej. Gdzie nas poniesie wiatr? Zobaczymy :)
Termin: 28.06.2024 - 30.06.2024 (2 dni)
Trasa: W planach mamy cały akwen Zatoki Gdańskiej i Puckiej. Gdzie nas poniesie wiatr? Zobaczymy :)
W cenie: Cena zawiera: opiekę skippera, szkolenie, pobyt na jachcie.
Organizator: On Sails
660 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 34 razy
dodano: 2024-05-01

Białymi klifami do Kopenhagi

Przykładowe trasy: Świnoujście -Sassnitz - Ystad - Hasle - Christianso  - Nexo  - Świnoujście, Świnoujście - Sassnitz - Klintholm - Kopenhaga - Straslund - Świnoujście
Termin: 29.06.2024 - 06.07.2024 (7 dni)
Trasa: Przykładowe trasy: Świnoujście -Sassnitz - Ystad - Hasle - Christianso - Nexo - Świnoujście, Świnoujście - Sassnitz - Klintholm - Kopenhaga - Straslund - Świnoujście
W cenie: Rejs all inclusive!!!!! Bez ukrytych kosztów. Wszystko w cenie. Przepyszne śniadania, obiady, kolacje oraz kawa z ekspresu, napoje soda stream i przekąski. W cenie opłaty portowe, paliwo, ubezpieczenie i oczywiście szkolenie żeglarskie.
Organizator: Admiral-Yacht
2 750 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 152 razy
dodano: 2024-05-26

Kurs z egzaminem: jachtowy sternik morski GDYNIA

Szkolenie stacjonarne - Marina Yacht Park
Termin: 29.06.2024 - 06.07.2024 (7 dni)
Trasa: Szkolenie stacjonarne - Marina Yacht Park
W cenie: koja, opieka skippera szkoleniowca, ubezpieczenie NW, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, szkolenie żeglarskie, SZKOLENIE E-LEARNINGOWE, końcowe sprzątanie, kołdrę, poduszkę, pościel i ręcznik.
Organizator: MORSKIE MILE
2 000 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 206 razy
dodano: 2023-10-26

TRZY WYSPY

Kołobrzeg - Alinge - Hano -Utklippan - Nexo - Kołobrzeg
Termin: 29.06.2024 - 06.07.2024 (7 dni)
Trasa: Kołobrzeg - Alinge - Hano -Utklippan - Nexo - Kołobrzeg
W cenie: Prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana, eksploatacja jachtu, kojowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki.
Składka jachtowa: na paliwo, porty i wyżywienie - rozliczana na koniec rejsu.
Kapitan wyłączony jest ze składki.
Organizator: Agnieszka Kopydłowska-Zaleszczuk - armator
1 600 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 91 razy
dodano: 2024-01-10
Lipiec 2024

GOTEBORG - ŚWINOUJŚCIE

Rejs rozpoczynamy w Goteborgu nastepnie wyspa Laeso, Helsingor, Helsingborg, Kopenhaga, Malmo i w stronę Świnoujścia albo przez wyspę Mon albo kanał Falsterbo.
Termin: 01.07.2024 - 08.07.2024 (7 dni)
Trasa: Rejs rozpoczynamy w Goteborgu nastepnie wyspa Laeso, Helsingor, Helsingborg, Kopenhaga, Malmo i w stronę Świnoujścia albo przez wyspę Mon albo kanał Falsterbo.
W cenie: Koja i szkolenie. Dodatkowo płatne paliwo, porty, prowiant.
Organizator: Piotr Bojanowicz
1 500 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 105 razy
dodano: 2024-03-17

SKANIA I BORNHOLM

Kołobrzeg - Ystad - Simrishamn - Nexo - Kołobrzeg
Termin: 06.07.2024 - 13.07.2024 (7 dni)
Trasa: Kołobrzeg - Ystad - Simrishamn - Nexo - Kołobrzeg
W cenie: Prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana, eksploatacja jachtu, kojowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki.
Składka jachtowa: na paliwo, porty i wyżywienie - rozliczana na koniec rejsu.
Kapitan wyłączony jest ze składki.
Organizator: Agnieszka Kopydłowska-Zaleszczuk - armator
1 600 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 79 razy
dodano: 2024-01-10

REJS MORSKI: OLANDIA I KALMARSUND 06.07-13.07.2024

GDYNIA - GRÖNHÖGEN - BORGHOLM - KALMAR - KRISTIANOPEL - GDYNIA
Termin: 06.07.2024 - 13.07.2024 (7 dni)
Trasa: GDYNIA - GRÖNHÖGEN - BORGHOLM - KALMAR - KRISTIANOPEL - GDYNIA
W cenie: Cena rejsu obejmuje: koszty przygotowania jachtu do rejsu, koszty organizacji rejsu, koszty pobytu na jachcie, opiekę doświadczonego kapitana, szkolenie żeglarskie dla chętnych.
1 800 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 99 razy
dodano: 2024-04-16

Bałtyk / mała załoga - dużo pływania

startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
Termin: 07.07.2024 - 13.07.2024 (6 dni)
Trasa: startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
W cenie: kojowe, opieka skipera, szkolenie, koce/poduszki, sztormiaki, kalosze, gaz do butli, sprzątanie po rejsie, opinie z rejsu
+ składka jachtowa dodatkowo ok. 300 zł. (prowiant, paliwo, opłaty portowe) , dojazd do Gdańska we własnym zakresie
Organizator: Krzysztof Pieńkosz
1 450 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 34 razy
dodano: 2024-05-15

Rejs na Rugię i dookoła Uznam

Marina Dąbie, Geifswald, Rugia, Świnoujście, Dąbie
Termin: 12.07.2024 - 19.07.2024 (7 dni)
Trasa: Marina Dąbie, Geifswald, Rugia, Świnoujście, Dąbie
W cenie: Cena jest orientacyjna i zawiera wszystko. Całość kosztów dzielimy równo.
Organizator: Rafał
1 200 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 27 razy
dodano: 2024-06-07

Sztokholm - szkiery - Alandy - Sztokholm

Sztokholm- szkiery - Alandy - Mariehamn - Sztokholm, Trasa ma charakter orientacyjny. Ostateczną decyzję o jej przebiegu podejmuje kapitan jachtu, w oparciu o aktualna prognozę pogody.
Termin: 13.07.2024 - 20.07.2024 (7 dni)
Trasa: Sztokholm- szkiery - Alandy - Mariehamn - Sztokholm, Trasa ma charakter orientacyjny. Ostateczną decyzję o jej przebiegu podejmuje kapitan jachtu, w oparciu o aktualna prognozę pogody.
W cenie: koja, opieka doświadczonego Skippera, ubezpieczenie KL i NW, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, podstawowe szkolenie żeglarskie, końcowe sprzątanie, koc, kołdra, poduszka, pościel i ręcznik.
Organizator: MORSKIE MILE
2 300 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 228 razy
dodano: 2023-10-26

LIPCOWA KOPENHAGA

Kołobrzeg - Falsterbo - Kopenhaga - Ronne - Kołobrzeg
Termin: 13.07.2024 - 20.07.2024 (7 dni)
Trasa: Kołobrzeg - Falsterbo - Kopenhaga - Ronne - Kołobrzeg
W cenie: Prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana, eksploatacja jachtu, kojowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki.
Składka jachtowa: na paliwo, porty i wyżywienie - rozliczana na koniec rejsu.
Kapitan wyłączony jest ze składki.
Organizator: Agnieszka Kopydłowska-Zaleszczuk - armator
1 600 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 124 razy
dodano: 2024-01-10

I cóż, że ze Szwecji!

Bałtyk, Sztokholm-Gdańsk
Termin: 13.07.2024 - 20.07.2024 (7 dni)
Trasa: Bałtyk, Sztokholm-Gdańsk
W cenie: - Opieka kapitana, załogi stałej (bosman, mechanik, kuk) oraz oficerów
- Kajuty o podwyższonym standardzie (z łazienkami)
- Wyżywienie (3 posiłki dziennie)
- Podstawowy pakiet ubezpieczenia
Organizator: Anna Poraj
3 250 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 78 razy
dodano: 2024-04-02

LATO W POŁUDNIOWEJ SZWECJI 13.07 - 20.07.2024

Gdynia - Kalmar - 170 Mm<br />Kalmar - Karlskrona - 60 Mm<br />Karlskrona - Karlshamn - 35 Mm<br />Karlshamn - Hano - 10 Mm<br />Hano - Hel - 160 Mm<br />Hel - Gdynia - 10 Mm<br />RAZEM - 445 Mm
Termin: 13.07.2024 - 20.07.2024 (7 dni)
Trasa: Gdynia - Kalmar - 170 Mm
Kalmar - Karlskrona - 60 Mm
Karlskrona - Karlshamn - 35 Mm
Karlshamn - Hano - 10 Mm
Hano - Hel - 160 Mm
Hel - Gdynia - 10 Mm
RAZEM - 445 Mm
W cenie: Cena rejsu obejmuje:

koszty przygotowania jachtu do rejsu
koszty organizacji rejsu
koszty pobytu na jachcie
opiekę doświadczonego kapitana
szkolenie żeglarskie dla chętnych
1 800 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 59 razy
dodano: 2024-05-12

Rejs turystyczno-stażowy Bałtyk płd Szwecja

Bałtyk, płd Szwecja
Termin: 13.07.2024 - 21.07.2024 (8 dni)
Trasa: Bałtyk, płd Szwecja
W cenie: - miejsce na jachcie
- szkolenie żeglarskie
- opiekę doświadczonego sternika-instruktora
Organizator: Jacht Klub Morski Gryf w Gdyni
1 550 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 63 razy
dodano: 2024-05-17

Do Greiswaldu i dookoła Uznam.

Jezioro Dąbie, Zalew Szczeciński, Zatoka Greiswaldzka, Zatoka Pomorska, Zalew Szczeciński, Jezioro Dabie
Termin: 13.07.2024 - 20.07.2024 (7 dni)
Trasa: Jezioro Dąbie, Zalew Szczeciński, Zatoka Greiswaldzka, Zatoka Pomorska, Zalew Szczeciński, Jezioro Dabie
W cenie: koja, porty, paliwo, prowiant
Organizator: Rafał
1 500 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 71 razy
dodano: 2024-05-26

Kilonia - Aarchus

Bałtyk Kilonia - Aarchus
Termin: 13.07.2024 - 20.07.2024 (7 dni)
Trasa: Bałtyk Kilonia - Aarchus
W cenie: Kojowe
Organizator: Krakowski Yacht Club
1 300 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 29 razy
dodano: 2024-06-06

Bałtyk / mała załoga - dużo pływania

Startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
Termin: 14.07.2024 - 20.07.2024 (6 dni)
Trasa: Startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
W cenie: kojowe, opieka skipera, szkolenie, koce/poduszki, sztormiaki, kalosze, gaz do butli, sprzątanie po rejsie, opinie z rejsu
+ składka jachtowa dodatkowo ok. 300 zł. (prowiant, paliwo, opłaty portowe), dojazd do Gdańska we własnym zakresie
Organizator: Krzysztof Pieńkosz
1 450 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 36 razy
dodano: 2024-05-15

Sztokholm – szkiery – Alandy – Sztokholm

Sztokholm- szkiery – Alandy – Mariehamn – Sztokholm, Trasa ma charakter orientacyjny. Ostateczną decyzję o jej przebiegu podejmuje kapitan jachtu, w oparciu o aktualna prognozę pogody.
Termin: 20.07.2024 - 27.07.2024 (7 dni)
Trasa: Sztokholm- szkiery – Alandy – Mariehamn – Sztokholm, Trasa ma charakter orientacyjny. Ostateczną decyzję o jej przebiegu podejmuje kapitan jachtu, w oparciu o aktualna prognozę pogody.
W cenie: koja, opieka doświadczonego Skippera, ubezpieczenie KL i NW, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, podstawowe szkolenie żeglarskie, końcowe sprzątanie, koc, kołdra, poduszka, pościel i ręcznik.
Organizator: MORSKIE MILE
2 300 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 212 razy
dodano: 2023-10-26

SKANIA I RUGIA

Kołobrzeg - Ronne - Ystad - Sasnitz - Kołobrzeg
Termin: 20.07.2024 - 27.07.2024 (7 dni)
Trasa: Kołobrzeg - Ronne - Ystad - Sasnitz - Kołobrzeg
W cenie: Prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana, eksploatacja jachtu, kojowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki.
Składka jachtowa: na paliwo, porty i wyżywienie - rozliczana na koniec rejsu.
Kapitan wyłączony jest ze składki.
Organizator: Agnieszka Kopydłowska-Zaleszczuk - armator
1 600 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 79 razy
dodano: 2024-01-10

SZWECJA, FINLANDIA - LATO 2024

Sztokholm - Archipelag Åland - Sztokholm
Termin: 20.07.2024 - 27.07.2024 (7 dni)
Trasa: Sztokholm - Archipelag Åland - Sztokholm
W cenie: Koja, opieka doświadczonego skippera, podstawowe szkolenie żeglarskie, opinia z rejsu, końcowe sprzątanie, kołdra, poduszka, pościel i ręcznik.
Organizator: Przemyslaw Talar
1 550 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 101 razy
dodano: 2024-02-28

ŚWINOUJŚCIE- 4 WYSPY- ŚWINOUJŚCIE

Ze Świnoujścia na podbój 4 wysp. Bornholm, wyspa Hano, Utklippan, Christianso i w drodze powrotnej do Świnoujścia jeszcze raz zajrzymy na Bornholm.
Termin: 20.07.2024 - 27.07.2024 (7 dni)
Trasa: Ze Świnoujścia na podbój 4 wysp. Bornholm, wyspa Hano, Utklippan, Christianso i w drodze powrotnej do Świnoujścia jeszcze raz zajrzymy na Bornholm.
W cenie: Własna koja, szkolenie. Paliwo, porty, prowiant ze składki załogi.
Organizator: Piotr Bojanowicz
1 500 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 99 razy
dodano: 2024-03-26

Turku-Alandy-Sztokholm-Gotland-Gdańsk

Morze Bałtyckie.Turku-Alandy-Sztokholm-Nynäshamn-Visby-Hel-Gdańsk
Termin: 21.07.2024 - 04.08.2024 (14 dni)
Trasa: Morze Bałtyckie.Turku-Alandy-Sztokholm-Nynäshamn-Visby-Hel-Gdańsk
W cenie: koja, opieka skippera, ubezpieczenie KL i NNW ,szkolenie żeglarskie
Organizator: Agencja Żeglarska Kilwater
2 200 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 34 razy
dodano: 2024-06-08

Bałtyk / mała załoga - dużo pływania

Startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
Termin: 21.07.2024 - 27.07.2024 (6 dni)
Trasa: Startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
W cenie: kojowe, opieka skipera, szkolenie, koce/poduszki, sztormiaki, kalosze, gaz do butli, sprzątanie po rejsie, opinie z rejsu
+ składka jachtowa dodatkowo ok. 300 zł. (prowiant, paliwo, opłaty portowe) , dojazd do Gdańska we własnym zakresie
Organizator: Krzysztof Pieńkosz
1 450 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 55 razy
dodano: 2024-05-15

Sztokholm – Visby – Gdynia rejs stażowy one way

Sztokholm – Sandhamn – Fårö –  Visby – Kalmar – Gdynia, Trasa ma charakter orientacyjny. Ostateczną decyzję o jej przebiegu podejmuje kapitan jachtu, w oparciu o aktualna prognozę pogody.
Termin: 27.07.2024 - 03.08.2024 (7 dni)
Trasa: Sztokholm – Sandhamn – Fårö – Visby – Kalmar – Gdynia, Trasa ma charakter orientacyjny. Ostateczną decyzję o jej przebiegu podejmuje kapitan jachtu, w oparciu o aktualna prognozę pogody.
W cenie: koja, opieka doświadczonego Skippera, ubezpieczenie KL i NW, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, podstawowe szkolenie żeglarskie, końcowe sprzątanie, koc, kołdra, poduszka, pościel i ręcznik.
Organizator: MORSKIE MILE
1 800 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 135 razy
dodano: 2023-10-26

NA SKAŁACH CHRISTIANSO

Kołobrzeg - Svaneke - Christianso - Kołobrzeg
Termin: 27.07.2024 - 31.07.2024 (4 dni)
Trasa: Kołobrzeg - Svaneke - Christianso - Kołobrzeg
W cenie: Prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana, eksploatacja jachtu, kojowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki.
Składka jachtowa: na paliwo, porty i wyżywienie - rozliczana na koniec rejsu.
Kapitan wyłączony jest ze składki.
Organizator: Agnieszka Kopydłowska-Zaleszczuk - armator
1 300 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 82 razy
dodano: 2024-01-10
Sierpień 2024

ZACHODNI BORNHOLM

Kołobrzeg - Ronne - Hasle - Hammerhavn - Kołobrzeg
Termin: 03.08.2024 - 07.08.2024 (4 dni)
Trasa: Kołobrzeg - Ronne - Hasle - Hammerhavn - Kołobrzeg
W cenie: Prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana, eksploatacja jachtu, kojowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki.
Składka jachtowa: na paliwo, porty i wyżywienie - rozliczana na koniec rejsu.
Kapitan wyłączony jest ze składki.
Organizator: Agnieszka Kopydłowska-Zaleszczuk - armator
1 300 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 80 razy
dodano: 2024-01-10

Bałtyk / mała załoga - dużo pływania

Startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
Termin: 04.08.2024 - 10.08.2024 (6 dni)
Trasa: Startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
W cenie: kojowe, opieka skipera, szkolenie, koce/poduszki, sztormiaki, kalosze, gaz do butli, sprzątanie po rejsie, opinie z rejsu
+ składka jachtowa dodatkowo ok. 300 zł. (prowiant, paliwo, opłaty portowe) , dojazd do Gdańska we własnym zakresie
Organizator: Krzysztof Pieńkosz
1 450 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 26 razy
dodano: 2024-05-15

Bałtyk z Gdyni intensywny rejs stażowy 80-100h

Przykładowe trasy:<br />Gdynia – Visby – Kalmar – Gdynia,<br />Gdynia – Kalmar – Sandhamn – Utklippan – Gdynia,<br />Gdynia – Sandhamn – Hano – Christianso – Gdynia,<br />Gdynia – Kalmar – Karlskrona – Utklippan – Gdynia
Termin: 10.08.2024 - 17.08.2024 (7 dni)
Trasa: Przykładowe trasy:
Gdynia – Visby – Kalmar – Gdynia,
Gdynia – Kalmar – Sandhamn – Utklippan – Gdynia,
Gdynia – Sandhamn – Hano – Christianso – Gdynia,
Gdynia – Kalmar – Karlskrona – Utklippan – Gdynia
W cenie: koja, opieka doświadczonego skippera, ubezpieczenie KL i NW, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, podstawowe szkolenie żeglarskie, końcowe sprzątanie, kołdra, poduszka, koc, pościel i ręcznik
Organizator: MORSKIE MILE
1 900 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 172 razy
dodano: 2023-10-26

SIERPNIOWA KOPENHAGA

Kołobrzeg - Falsterbo - Kopenhaga - Ronne - Kołobrzeg
Termin: 10.08.2024 - 17.08.2024 (7 dni)
Trasa: Kołobrzeg - Falsterbo - Kopenhaga - Ronne - Kołobrzeg
W cenie: Prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana, eksploatacja jachtu, kojowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki.
Składka jachtowa: na paliwo, porty i wyżywienie - rozliczana na koniec rejsu.
Kapitan wyłączony jest ze składki.
Organizator: Agnieszka Kopydłowska-Zaleszczuk - armator
1 600 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 87 razy
dodano: 2024-01-10

SZWECJA, FINLANDIA - LATO 2024

Sztokholm - Archipelag Åland - Sztokholm
Termin: 10.08.2024 - 17.08.2024 (7 dni)
Trasa: Sztokholm - Archipelag Åland - Sztokholm
W cenie: Koja, opieka doświadczonego skippera, podstawowe szkolenie żeglarskie, opinia z rejsu, końcowe sprzątanie, kołdra, poduszka, pościel i ręcznik.
Organizator: Przemyslaw Talar
1 550 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 141 razy
dodano: 2024-02-28

Bałtyk / mała załoga - dużo pływania

Startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
Termin: 11.08.2024 - 17.08.2024 (6 dni)
Trasa: Startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
W cenie: kojowe, opieka skipera, szkolenie, koce/poduszki, sztormiaki, kalosze, gaz do butli, sprzątanie po rejsie, opinie z rejsu
+ składka jachtowa dodatkowo ok. 300 zł. (prowiant, paliwo, opłaty portowe), dojazd do Gdańska we własnym zakresie
Organizator: Krzysztof Pieńkosz
1 450 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 32 razy
dodano: 2024-05-15

Stażowo-szkoleniowy rejs z Gdyni 80-100h

Przykładowe trasy:<br />Gdynia – Visby – Kalmar – Gdynia,<br />Gdynia – Kalmar – Sandhamn – Utklippan – Gdynia,<br />Gdynia – Sandhamn – Hano – Christianso – Gdynia,<br />Gdynia – Kalmar – Karlskrona – Utklippan – Gdynia
Termin: 17.08.2024 - 24.08.2024 (7 dni)
Trasa: Przykładowe trasy:
Gdynia – Visby – Kalmar – Gdynia,
Gdynia – Kalmar – Sandhamn – Utklippan – Gdynia,
Gdynia – Sandhamn – Hano – Christianso – Gdynia,
Gdynia – Kalmar – Karlskrona – Utklippan – Gdynia
W cenie: koja, opieka doświadczonego skippera, ubezpieczenie KL i NW, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, podstawowe szkolenie żeglarskie, końcowe sprzątanie, kołdra, poduszka, koc, pościel i ręcznik
Organizator: MORSKIE MILE
1 900 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 146 razy
dodano: 2023-10-26

DOOKOŁA BORNHOLMU

Kołobrzeg - Svaneke - Hammerhavn - Ronne - Kołobrzeg
Termin: 17.08.2024 - 21.08.2024 (4 dni)
Trasa: Kołobrzeg - Svaneke - Hammerhavn - Ronne - Kołobrzeg
W cenie: Prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana, eksploatacja jachtu, kojowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki.

Składka jachtowa: na paliwo, porty i wyżywienie - rozliczana na koniec rejsu.
Kapitan wyłączony jest ze składki
Organizator: Agnieszka Kopydłowska-Zaleszczuk - armator
1 300 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 73 razy
dodano: 2024-01-11

SZWECJA, FINLANDIA - LATO 2024

Sztokholm - Archipelag Åland - Sztokholm
Termin: 17.08.2024 - 24.08.2024 (7 dni)
Trasa: Sztokholm - Archipelag Åland - Sztokholm
W cenie: Koja, opieka doświadczonego skippera, podstawowe szkolenie żeglarskie, opinia z rejsu, końcowe sprzątanie, kołdra, poduszka, pościel i ręcznik.
Organizator: Przemyslaw Talar
1 550 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 96 razy
dodano: 2024-02-28

LETNIA WIZYTA NA LITWIE I ŁOTWIE 17.08-24.08.2024

Gdynia - Kłajpeda - 125Mm<br />Kłajpeda - Lipawa - 50Mm<br />Lipawa - Władysławowo - 135Mm<br />Władysławowo - Gdynia - 30Mm<br />RAZEM - 340Mm<br />Szacowana ilość godzin w morzu 60-90
Termin: 17.08.2024 - 24.08.2024 (7 dni)
Trasa: Gdynia - Kłajpeda - 125Mm
Kłajpeda - Lipawa - 50Mm
Lipawa - Władysławowo - 135Mm
Władysławowo - Gdynia - 30Mm
RAZEM - 340Mm
Szacowana ilość godzin w morzu 60-90
W cenie: Cena rejsu obejmuje:

koszty przygotowania jachtu do rejsu
koszty organizacji rejsu
koszty pobytu na jachcie
opiekę doświadczonego kapitana
szkolenie żeglarskie dla chętnych
1 800 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 58 razy
dodano: 2024-05-29

Bałtyk / mała załoga - dużo pływania

Startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
Termin: 18.08.2024 - 24.08.2024 (6 dni)
Trasa: Startujemy i kończymy w Gdańsku - w zależności od prognoz w zasięgu rejsu tygodniowego: W = Bornholm, Christianso / NW = Oland, Kalmarsund, Karlskrona, Utklippan / N = Gotland / E = Kłaipeda, Liepaja
W cenie: kojowe, opieka skipera, szkolenie, koce/poduszki, sztormiaki, kalosze, gaz do butli, sprzątanie po rejsie, opinie z rejsu
+ składka jachtowa dodatkowo ok. 300 zł. (prowiant, paliwo, opłaty portowe), dojazd do Gdańska we własnym zakresie
Organizator: Krzysztof Pieńkosz
1 450 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 32 razy
dodano: 2024-05-15

Rejs szkoleniowy – trym żagli. Sztokholm – Gotland

Trasa rejsu:   Sztokholm – Gotlandia – Gdańsk
Termin: 19.08.2024 - 24.08.2024 (5 dni)
Trasa: Trasa rejsu: Sztokholm – Gotlandia – Gdańsk
W cenie: Cena zawiera: Opłatę za rejs, opiekę skippera, opłaty portowe, paliwo, ubezpieczenie NNW (nie obejmuje kosztów dojazdu oraz wyżywienia). +150,- EUR kasa jachtowa
1 900 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 97 razy
dodano: 2024-01-22

Fiordy - I Love Norway 2024

Oslo - Lysekil - Öckerö - Lerkil - Varberg - Helsingborg - Kopenhaga - Sasnitz - Świnoujście lub Trzebież - Szczecin
Termin: 20.08.2024 - 31.08.2024 (11 dni)
Trasa: Oslo - Lysekil - Öckerö - Lerkil - Varberg - Helsingborg - Kopenhaga - Sasnitz - Świnoujście lub Trzebież - Szczecin
W cenie: czarter jachtu, sprzątnie jachtu po rejsie, gaz do kuchenki, prysznice w marinie końcowej, szkolenie żeglarskie, ubezpieczenia kaucji za jacht.
Organizator: Fundacja 4 Kontynenty
2 056 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 123 razy
dodano: 2024-04-08

Baltic Sails zlot żaglowców w Gdańsku

Zatoka Gdańska
Termin: 23.08.2024 - 26.08.2024 (3 dni)
Trasa: Zatoka Gdańska
W cenie: opłaty portowe, paliwo, koja, skiper.
Organizator: Nikodem
1 300 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 24 razy
dodano: 2024-06-05

Sierpniowy rejs stażowy z Gdyni 80-100h

Przykładowe trasy:<br />Gdynia – Visby – Kalmar – Gdynia,<br />Gdynia – Kalmar – Sandhamn – Utklippan – Gdynia,<br />Gdynia – Sandhamn – Hano – Christianso – Gdynia,<br />Gdynia – Kalmar – Karlskrona – Utklippan – Gdynia
Termin: 24.08.2024 - 31.08.2024 (7 dni)
Trasa: Przykładowe trasy:
Gdynia – Visby – Kalmar – Gdynia,
Gdynia – Kalmar – Sandhamn – Utklippan – Gdynia,
Gdynia – Sandhamn – Hano – Christianso – Gdynia,
Gdynia – Kalmar – Karlskrona – Utklippan – Gdynia
W cenie: koja, opieka doświadczonego skippera, ubezpieczenie KL i NW, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, podstawowe szkolenie żeglarskie, końcowe sprzątanie, kołdra, poduszka, koc, pościel i ręcznik
Organizator: MORSKIE MILE
1 900 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 158 razy
dodano: 2023-10-26

SKANIA I BORNHOLM

Kołobrzeg - Ystad - Simrishamn - Nexo - Kołobrzeg
Termin: 24.08.2024 - 31.08.2024 (7 dni)
Trasa: Kołobrzeg - Ystad - Simrishamn - Nexo - Kołobrzeg
W cenie: Prowadzenie rejsu przez doświadczonego kapitana, eksploatacja jachtu, kojowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki.

Składka jachtowa: na paliwo, porty i wyżywienie - rozliczana na koniec rejsu.
Kapitan wyłączony jest ze składki
Organizator: Agnieszka Kopydłowska-Zaleszczuk - armator
1 600 zł
za osobę
Więcej
Obejrzano: 67 razy
dodano: 2024-01-11

idź do góry
Przejdź na stronę:
«»DOŁĄCZ DO GRUPY TANIE REJSY NA FACEBOOKU I PROMUJ SWOJE REJSY
(grupa liczy 14 tysięcy członków szukających atrakcyjnych rejsów): Tanie rejsy na FB
Uwaga: warunkiem korzystania z tej grupy jest atywne zamieszczanie ogłoszeń w serwisie TanieRejsy.pl


Polub naszą stronę:

4 Sailing - Alina Raduła
ul. Modra 90/2, 02-661 Warszawa

mail: biuro@tanierejsy.pl
tel.: 607 595 615
Strona na Facebooku: facebook.com/tanierejsy
NIP: 929-102-69-30

rejsy morskie w Chorwacji | rejsy morskie w Grecji | rejsy po Bałtyku | rejsy żeglarskie po Morzu Północnym | rejsy morskie na Karaibach
rejsy żeglarskie w Tajlandii | rejsy morskie na Morzu Śródziemnym | rejsy morskie wzdłuż Europy | rejsy śródlądowe | rejsy regaty
rejsy morskie na Wyspach Kanaryjskich

© Copyrights 2007-2024 TanieRejsy.pl
[akceptuję] Strona obsługuje pliki cookies. Jeżeli chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz także zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji na stronie polityka cookies.