Czyli jak pływać TANIO i bezpiecznie, jak wybrać solidnego organizatora, i inne żeglarskie wpisy.
Home
 

TanieRejsy.pl łączą ludzi w pary na całe rejsy życia!

Samotność doskwiera czasem. Siedzisz i myślisz co by tu zmienić w swoim życiu. Postanawiasz za namową przyjaciół wybrać się na morze, popłynąć gdzieś, gdzie pięknie, gdzie nie ma lądowych smutków. Wchodzisz na TanieRejsy.pl i szukasz rejsu… znajdujesz… i płyniesz. A tam…

Na rejsie okazuje się, że dobrze wybrałeś: ludzie mili, jacht nie cieknie, krajobrazy piękne dookoła, i na dodatek ta Pani Kapitan….. świetna babka. Zakochujesz się w niej i to z wzajemnością 🙂

Takie historie się zdarzają i to właśnie dzięki serwisowi TanieRejsy.pl! Dziś się dowiedziałam, że był taki chłopak opisany jak wyżej, znalazł rejs, a na nim miłość swojego życia. Dzisiaj mają małego żeglarza, wspólne życie, plany, a przede wszystkim razem organizują rejsy dla innych.

To naprawdę miłe wiedzieć, że mój serwis pomógł komuś spełnić marzenia i przerwać życiową samotność 🙂 Znam wiele par, którym się udało poznać na jachcie i postanowili razem spędzić życie. Znam też takie pary, którym wspólne życie się nie udało i związek rozpadł się po zderzeniu z lądowa rzeczywistością.

Co sprawia, że na morzu ludzie się do siebie zbliżają łatwiej niż na lądzie? Mała przestrzeń? Może też, ale chyba bardziej wspólne emocje i przeżywanie niebezpieczeństw. Wspólne przygody, wspinaczka na reje, stawianie żagli, wspólne moknięcie i wspólna praca pod pokładem – oto co powoduje, że na morzu łatwiej i szybciej można się zakochać. Bo do zakochania się potrzebne są emocje, a przy przechyłach i sztormach o wiele o nie łatwiej niż na lądzie.

Off 

29/01/2014 This post was written by Categories: Opowiadanie Comments are off for this post


Top